Hebrew  |  English  |  
שילוב ביופידבק בשירותים הפסיכולוגיים החינוכיים  |  "מעבר לדמיון" - לימוד רגיעה ויכולות הרפיה  |  קורסי שלב א' בביופידבק - המחזורים הבאים בירושלים ובת"א  |  

מונה:

דף הבית >> מעבר לדמיון - רגיעה ושליטה לכל
 
"מעבר לדמיון" מבית מיינדלייף פתרונות בע"מ
 
ערכה ממוחשבת להתמודדות עם לחצים והפגת מתחים,
מבוססת על טכניקות התנהגותיות ומחשבתיות
 
 
הקש  כאן להדגמה
 
מחיר ללקוח רגיל: 145ש"ח + 35 ש"ח דמי מישלוח
המחירי למופנים ע"י לקוחות המערכת המקצועית של החברה הנו 95 ש"ח + דמי מישלוח
 
להזמנה להתקשר לטלפון 050-7364944,  לשלוח מייל או לשלוח טופס הזמנה בדואר/פקס.
הקש כאן לקבלת טופס הזמנה
 
 
 
 
 
 
על המערכת:
 
כל אחד מאתנו חשוף בעולמנו המודרני לרמת מתחים ולחצים גבוהה.
הדרישות להישגים, שפע המידע, השינויים התכופים בכל התחומים, הצורך להגיב במהירות, ומתח בית – עבודה גורמים לנו לחיות בלחץ מתמיד.
  
רמת לחץ סבירה הנה המפתח לאפקטיביות. רמת לחץ גבוהה מדי גורמת להפחתת היעילות, הגדלת השחיקה ופגיעה בתחושת הרווחה האישית.
 
חב'  "מיינדלייף" פתרונות בע"מ המתמחה בפיתוח ערכות ממוחשבות לשיפור הבריאות, איכות החיים והתפקוד היומיומי, בנתה את הערכה הממוחשבת "מעבר לדמיון" להתמודדות עם לחצים והפגת מתחים.
 
מדובר במערכת ממוחשבת המקנה ידע במגוון שיטות מקצועיות להתמודדות עם מצבי לחץ וחרדה יומיומיים. המערכת משלבת הרפיה, שליטה עצמית וחשיבה חיובית אשר מעניקים למשתמש בה ידע, יכולות התמודדות והרגשה טובה.
 
ערכת "מעבר לדמיון" כוללת: 
 
^ הסברים כלליים על הסיבות ללחץ ולחרדה והשלכותיהן על תחושותינו ותפקודנו. הדרך בה אנו חושבים על אירועים בחיינו ומנתחים אותה, כאחת הסיבות להיווצרות מתח וחרדה. למחשבות שלנו השפעה רבה על מה שאנו מרגישים.                                                                                          
 ^ הקניית שיטה מבוססת CBT (טיפול מחשבתי התנהגותי) להתמודדות עם חשיבה שלילית והפיכתה למועילה וחיובית. בפרק הראשון בנושא המערכת מציגה מודל מקובל (אירוע,מחשבה, תגובה) להבנת מחשבות המייצרות חרדה מארועים שונים וזאת עקב הסתכלות מוטה ומחשבות שגויות. בהמשך מצוי פרק המתמקד בהקניית שיטה להתמודדות עם מחשבה שלילית, תוך בקרת החשיבה והפיכתה למועילה וחיובית.                                                                                
  
 ^ לימוד ותרגול מגוון טכניקות הרפיה. המערכת כוללת שלוש טכניקות הרפיה:  
 
טכניקות התנהגותיות:                                        
-        הרפיה מבוססת נשימה נכונה
-        הרפיות מבוססות שרירים: מודרגת בשלבים על פי מחקריו של ד"ר אדמונד ג 'ייקובסון,  עמוקה המשלבת שרירים ונשימה והרפית שרירים לצלילי מוסיקה.
 
טכניקת הרפיה מחשבתית:
-       הרפיה באמצעות דו שיח פנימי הבנוי על אמירות חיוביות. תהליך מחשבתי אשר נועד להביא לרגיעה כללית בהחדרה והפנמה של אמונה, תקווה ואופטימיות בלב המתאמן.
 
מן הראוי לציין כי בערכה ממוחשבת זו שולבו פרקים שהנם חלק ממערכת רפואית מקצועית, אשר יישמה שיטות מקובלות בעולם המקצועי לטיפול בלחץ וחרדות ועברה בהצלחה מחקר קליני.                                       
 
כל פרקי הלימוד העוסקים בטכניקות השונות מורכבים מהסבר, הדגמה ואמצעי תרגול. הערכה מצטיינת בעיצובה הגרפי (המשדרת תחושת גלים), בצבעה (המשדר רוגע), בקריינות ערבה לאוזן (המרגיעה ומשרה תחושת גלים) ובצלילי רקע נעימים. מאחר ומדובר בערכה ממוחשבת ניתן לתרגל את הטכניקות באמצעות המחשב האישי, בכל עת ובכל מקום עד שהן הופכות לחלק משגרת חיינו.     
  
 
 
 
למערכת נדרש מחשב (נייח או נישא) עם מעבד פנטיום III ומעלה, מהירות שעון 500Mhz לפחות וזיכרון פנימי של 128MB.
 
את ערכת "מעבר לדמיון" ניתן לרכוש ישירות בחברה או באמצעות מפיצים מורשים. למידע על מפיצים הקש כאן. הערכה פועלת במערכות ההפעלה   8 ,Windows 2000', XP, Vista, Windows 7
 
 
בנוסף לשימוש הביתי, מומלץ להוסיף אימון (Coaching) אצל איש מקצוע מתאים שיש לו מומחיות וציוד מתאימים. מבין לקוחותינו הרבים הכננו רשימה של בעלי מקצוע אשר יוכלו לספק שירותי אימון מתאימים המשלבים מתודולוגיות מוכחות ומכשור מבוסס ביופידבק. אימונים אלו יכולים להעצים את התועלת שבערכה.
 
 
שימוש בטכניקות מקצועיות מלוות בביופידבק יש בו כאמור כדי לחזק את הביצוע ולהביא את המתאמן להישגים טובים אף יותר.  אפשר להקיש כאן לקבלת רשימת מאמנים בהם ניתן להיעזר.
 
 
 
 
שילוב ביופידבק בערכת "מעבר לדמיון"
ניתן להרחיב את הערכה למערכת הכוללת גם ביופידבק באמצעות הוספת ציוד. ניתן להוסיף ציוד ביופידבק לחודש וחצי תמורת 350 ש"ח ולרכוש ציוד ביופידבק לשימוש בערכה תמורת מחיר כולל של 1,800 ש"ח (להתקנה ב- XP) או 2,100 ש"ח (להתקנה ב-Vista או חלונות 7). לקוחות שמופנים ע"י מטפל / מנהל לחצים יוכלו לקבל את הערכה תמורת 950 ש"ח לשימוש ב-XP בלבד או תמורת 1,450 ש"ח לשימוש ב-Vista וחלונות 7.
 
מיינדלייף מציעה חבילה מיוחדת המשלבת שעת אימון וערכה ב- 390 ש"ח. הקש כאן לקבלת פרטים.

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים