דף הבית >> מוצרי ביופידבק, CBT ומבצעים >> מוצרים
 
  

ProRelax 5.1.0

מערכת מקצועית המכילה כלים מבוססי ביופידבק המשלבים גרף, אנימציות וניהול נתונים הסטורים מחולקים לתיקי משתמשים. המערכת מכילה כלים לציפייה במפגשים קודמים וכלים ליצוא חומר גולמי למחקרים. הפרמטר הבסיסי של המערכת הנו GSR אך יש אפשרות לחבר לה גם חיישני שינוי טמפרטורת אצבע וחגורת נשימה (הקש כאן לפירוט נוסף). לקוחות ProRelax יכולים לקבל דרכנו את מערכת הביופדבק emWave לקצב לב של חברת HeartMath.

                                                ProRelax IBS

הרחבת המערכת המקצועית לסיוע בטיפול בסובלים מ- IBS (תסמונת המעי הרגיז). התוספת בנויה משלוש אנימציות מיוחדות להתמודדות עם בעיות של נפיחות (Bloating), עוויתות (Muscle Spasm) או אי סדירות (Unruly). השימוש בכלים אלו נבדק בהצלחה במחקרים שנערכו בבריטניה. ניתן לראות ולהוריד מצגת בנושא.

מערכת  Cognitive Bahavioural Therapy) CBT) בעבודה באינטרנט אשר פותחה ע"י מיינדלייף להתמודדות עם לחץ וחרדה. המערכת תשוחרר לניסיון לקהל הרחב ב-1 באוגוסט 2017. הטיפול בקוגני מורכב משמונה מפגשים ממוחשבים בני שעה ושלובים בו סיוע ופיקוח של מטפל שהוסמך על ידנו.  


מערכת אישית לכלל האוכלוסייה ולשימוש ביתי. היא מיועדת ללימוד ואימון טכניקות הרפיה התנהגותיות (נשימות ושרירים), טכניקת הרפיה קוגניטיבית (שיחות עצמיות). כמו כן מספקת המערכת כלי מבוסס CBT להתמודדות עם מחשבות שליליות ולא מועילות.