דף הבית >> אודות
 

מיינדלייף פתרונות בע"מ
חברת מיינדלייף הוקמה ע"י צוות המשלב ניסיון מגוון מתחומים של פסיכולוגיה, מחשוב, אלקטרוניקה רפואית וניהול, במטרה לפתח ולשווק מוצרים חדשניים לשיפור בריאות, איכות חיים ותפקוד של אנשים. המערכות מבוססות על שילוב של ידע וניסיון של מומחים (פסיכולוגים, רופאים,יועצים) בשילוב עם אנימציות מחשב מתקדמות ושימוש בטכניקות מולטימדיה ומשוב פסיכו-ביולוגי.    
במהלך 20 השנים האחרונות נעשו מחקרים רבים בעולם בתחום הפסיכו-ביולוגיה. מחקרים אלה הראו כי ע"י שימוש נכון בטכניקות ביופידבק ניתן ללמוד לשלוט ולשפר תפקוד במישורים נפשיים, רגשיים ופיזיולוגיים, גם במקרים ששיטות אחרות לא הצליחו.
ביסוד השימוש בביופידבק עומד חיבור פיסי של חיישנים החשים במידע פיסיולוגי כמו מוליכות העור, קצב לב, טמפרטורה, לחץ שרירים ועוד. חיבור המשתמש וחשיפתו לשינויים הפיסיולוגיים החלים בו כתוצאה משימוש בטכניקות התנהגותיות (כמו נשימה ושרירים) או מחשבתיות (כמו מחשבות חיוביות ושליליות) מייצר את אפקט הלימוד הייחודי של השיטה ועמה תוצאות ארוכות טווח.
חברת מיינדלייף נמצאת בחזית הידע של טכנולוגיה זו, ומוצריה מסתמכים על שנות מחקר רבות שנעשו בבתי חולים ומרכזי מחקר מובילים באירופה.
המוצרים שפותחו, מתוך התבססות על המוצר הקליני, זכו לחשיפה רבה בבריטניה, והוכרו כפריצת דרך הן בתחום שיפור התפקוד והשליטה במצבי לחץ (Stress Management) והן בתחום הטכנולוגי (חיישנים הרגישים לתגובות נפשיות).
מוצרי החברה שהחלו בשימוש בבתי חולים מובילים בבריטניה ובישראל, במרפאות ובקליניקות פרטיות עברו בשנים האחרונות לשרת אוכלוסיות נוספות ומגוונות. בין אלו נמנים:
-       בני נוער (בהקניית יכולות שליטה וסיוע בטיפול בהפרעות קשב וריכוז)
-   ספורטאים מצטיינים (במכון וינגיט מתאמנים בחירי הספורטאים בארץ בענפים כמו ג'ודו והאבקות כשהם נעזרים במערכות משולבות ביופידבק של מיינדלייף)
-       חיילים ביחידות מובחרות ועובדים. כל אלו מסתייעים במערכות הביופידבק לשיפור החוסן המנטלי ואיכות החיים הכללית.
-       כלל האוכלוסייה. מיינדלייף פיתחה מוצר לשימוש אישי המיועד לשיפור איכות החיים של כל אחד הנעזר בו.